לוגו

(משלוחים באיזור מרכז וירושלים)

לוגו

(משלוחים באיזור מרכז וירושלים)

על מה מספר זר ורדים?

ורדים צבעוניים

 

על מה מספר זר ורדים?

 

איש לא יכחיש כי אחד הפרחים הפופולריים והאהובים ביותר על כל אישה הוא ורד.

ורדים היו הפרחים המועדפים על כל הסופרים והמשוררים ולעתים קרובות נחשב לפרח מלכותי. האגדה על הפרח הגיעה מהודו העתיקה. האגדה מספרת כי מהפרח הזה נולדה מחדש לקשמי, אלת האושר והשפע. לכן, בחתונה, החתן בהודו מעניק לכלתו ורד. כך הוא אומר שהוא נותן לה את ליבו.

 

כיום, ורדים ממשיכים להיות הפרחים הפופולריים ביותר ולעיתים קרובות מהם מכינים זר חתונה, כמו כן כל הזמן מביאים לחגיגות ודייטים. אבל אף אחד לא חושב עכשיו על העובדה שלצמחים האלה יש שפת סימנים.  בזמנו לכל צבע של ורד הייתה משמעות משלו וכל זר העביר מסר מסוים

מה אומר הצבע של הורדים?

ורדים אדומים ושושנים בצבעי ארגמן  אומרים "אני אוהב אותך." פרחים בצבעים כאלה מעבירים את כל התשוקה והעוצמה של הרגשות של האדם המעניק אותם. ורדים של גוונים אדומים תמיד היו ויהיו הסמל של אהבה חזקה ועוצמתית.

ורדים כתומים מדברים גם על אהבה, אך לא חזקה ועמוקה, אלא על רצון פשוט להביע את רגשותייך. אם אתה מחליט לספר לחברה שלך על מה שבלב שלך, אז הוורדים האלה מאוד יתאימו.

ורדים לבנים היו תמיד סמל לטוהר ולתמימות. ורדים לבנים נחשבים להיפך מאדום. הם לא מדברים על תשוקה, אלא הם סימן לאהבה נצחית, טהורה ובתולית.

ורדים צהובים ניתן להציג לבחירתך כאות של אכפתיות וכבוד, אך לרוב מעניקים זרים מוורדים צהובים באירועים.

ורדים ירוקים הם נדירים ולא קל למצוא אותם. פירושו  של הצבע זה פוריות. זרים המורכבים רק מורדים ירוקים שוזרים לעיתים רחוקות, בדרך כלל הם משולבים עם צבעים אחרים. ורדים ירוקים גם מעניקים לאנשים שמצליחים בחיים. פסיכולוגים אומרים כי ירוק נחשב לצבע של יציבות. ורדים ירוקים אינם מתאימים להבעת אהבתך, אך הם יכולים להראות קנאה.

ורדים ורודים מגלים כבוד, הזדהות, הכרת תודה והערצה. ורדים אלגנטיים הם סמל לתחכום, והם יהפכו לסימן של רגשות רכים וכנים.

ורדים שמנת – אין משמעות מיוחדת ולעתים קרובות הם ניתנים לחברים פשוטים.

ורדים לילך גוונים של צבע זה מדברים על קסם והתפעלות. לעתים קרובות הם מסמלים אהבה ראשונה.

ורדים שחורים וורדים כחולים נחשבים לנדירים מאוד. שני הצבעים האלה הם יוצאי דופן ויש להם  סוג של מסתורין בפני עצמם. ורדים כחולים נהוג לתת לאנשים מסתוריים. הצבע השחור כידוע מסמל עצב ומוות.  ורדים שחורים ניתנים כאות לביטוי של צער, אך לאחרונה החלו ורדים שחורים לסמל יותר כוח ורוח מרדנית. לעתים קרובות הם ניתנים לאנשים כאות כבוד והערצה.

ורדים  בצבעי הקשת  הם פרחים בעלי יופי ייחודי נראים נהדר בעת יצירת זרי פרחים. זרי פרחים אלה מושלמים לאנשים שונים, למבוגרים ולנסיכות קטנות במיוחד.

 

ורדי שיח משמשים לעתים קרובות ליצירת זרי חתונה.

 

אני עובדת עם כל הסוגים והצבעים של הורדים ואשמח לשזור זר לפי טעמכם שהכי מתאים לאירוע.

אפשר ליצור איתי קשר

 

ורדים בסלסלה

תודה שפנית אלינו . נשמח לחזור אלך בהקדם

סידור פרחים טיליפים ורודים

רוצה לשלוח הודעה ואני אחזור אליך?

:)