זרי כלה

חשבת על זר כלה? 
אנחנו יכולים להתאים לך את הזר לפי בקשתך.
נקשיב לחלומות שלך, נחשוב ביחד. נמליץ על פרחי העונה וצבעים המחמיאים לך.

נתאים את הזר לשמלת הכלה ולסגנון האירוע. נשזור זר יוצא דופן, מיוחד כמוך שיהיה בידיך ברגעים המאושרים של החתונה

זר כלה

עוד מעט מגיע היום הגדול – יום החתונה שלך. זה יום של הגשמת חלומות, יום שהכל צריך להיות מושלם ואיך שאת רוצה. את תהיי יפה, זוהרת ומאושרת.
כשרוב הדברים הוזמנו ואת יכולה קצת להירגע. כשיש לך שמלה מהממת והזמנת עיצוב, הפקה, צלם. נשאר לחשוב רק על פריט אחד קטן, אבל מאוד חשוב שישלים לך את הלוק.
כיום ניתן לבחור בין כל כך הרבה סוגים שונים של זרי כלה, מגוון האפשרויות יכול לבלבל אותך, לכן אני מציעה לך

כמה טיפים לבחירת זר כלה שיכולים לעזור:

1) עיצוב של זר כלה.

זר כלה משלים לוק של כלה. אם בחרת שמלה עשירה, מעוצבת עם המון פריטים (נצנצים, תחרה וכו') – עדיף לבחור בזר כלה פשוט יותר שלא "ישבור" את הלוק ולא ימשוך תשומת לב ממך ומשמלת כלה. אם בחרת בשמלה קלאסית, עדינה- זר כלה יכול להוסיף דגש צבעוני ללוק שלך ולהפוך לקישוט מיוחד.

2) גודל וצורה של זר כלה.

  •  לכלות גבוהות אפשר להתאים כמעט כל צורה של זר כלה. כלה גבוהה יכולה לבחור בין אופציות של זר מעוגל קלאסי לזר כלה נשפך מאורך.

  •  לכלות נמוכות עדיף לא לבחור בזרים נשפכים ארוכים, הכלה תראה נמוכה יותר. לכן לכלות נמוכות מומלץ לבחור בזר שצורתו מעוגלת וקצרה.

  •  לכלה בעלת מבנה גוף רחב, זר רחב ומעוגל יבליט יותר את המבנה הרחב שלה. זר מאורך ייצור אשליה של מבנה גוף צר יותר.

3) טריות ועמידות פרחים.

חשוב לקחת בחשבון את עמידות הפרחים. את תסתובבי עם זר כלה מספר שעות לפני החתונה בזמן הצילומים ועוד כמה שעות בזמן החתונה – כדאי לבחור פרחים שישמרו על המראה הנפלא שלהם לכל אורך האירוע.

4) פרחים אהובים

זר כלה – זה פריט שאת ככלה צריכה להרגיש טוב איתו והוא צריך להיות מותאם לטעם שלך. לכל אחד יש פרחים אהובים. בין זרים הנבחרים על ידי כלות מובילים זרים קלאסיים, בעיקר מורדים. זרים מפרחי שדה מתאימים יותר לשמלות בסגנון כפרי או בוהו. סחלבים הם גם פרחים יוקרתיים וחגיגיים. אם כלה אוהבת פרחים עונתיים ( כמו נוריות וכו') ניתן לשזור זר כלה מיוחד בעונה המתאימה. חשוב לוודא שזר כלה לא מתנגש עם שמלת הכלה או פריטים אחרים בלבוש.

5) ריח של פרחים

מומלץ לבחור בפרחים ללא ריח. את תסתובבי עם זר כמה שעות. ריח חזק יכול ליצור תחושה לא נעימה וגם להתנגש עם הריח של הבושם שלך.

6) קישוטים לזר.

היום ניתן להזמין זרי כלה עם תוספות כמו חרוזים, נצנצים, פרפרים או קריסטלים. בהזמנת קישוטים יש להתחשב במראה הכולל. אם השמלה מעוטרת, הקישוטים לזר פחות מומלצים. אם מראה הכלה הוא פשוט, התוספות לזר יכולות להוסיף עניין וצבע למראה הכולל של הכלה.
תוספות כאלה כדאי לשים כאשר הזר הוא פשוט ולא כולל סוגים רבים מדי של פרחים ומגוון צבעים כדי לא ליצור עומס.

אני אשמח לייעץ, להמליץ ולעזור לבחור בזר הכלה המושלם שלך